










Wymiary 120×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 120,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczny, minimalistyczny wieszak łączy w sobie elementy z litego drewna kauczukowego z metalowymi elementami nośnymi w czarnym wykończeniu. Model ten jest w całości w kolorze czarnym. Wysokość 120 cm pozwala na zawieszenie ubrań i dodatków bez zagnieceń. Nośność wieszaka wynosi do 5 kg równomiernie rozłożonego obciążenia, waga 5 kg. Konstrukcja zakończona jest chromowaną podstawą metalową z obciążeniem w czarnej plastikowej obudowie. Wieszak jest łatwy do przenoszenia i można go ustawić zgodnie z aktualnymi potrzebami i nastrojem. Dzięki stylowi i prostocie pasuje do każdego wnętrza. Możliwości wykorzystania są nieograniczone, wszystko zależy od Ciebie.
| Szerokość: | 51 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 120 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj | Niemy sługa |
| Materiał | Drewno, Metal, Plastik |
| Kolor | Czarna |
| Nośność | 5 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Autronic |

Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Industrialna, plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
300×215 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
150×120 cm, metalowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, plastikowa
W magazynie
160×80 cm, metalowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie