










Wymiary 180×86 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mobilny wieszak na ubrania marki Autronic to praktyczne rozwiązanie do przechowywania odzieży w sypialni, garderobie lub przedpokoju. Czarna metalowa konstrukcja uzupełniona chromowanymi detalami zapewnia nowoczesny wygląd i wysoką stabilność. Dzięki regulowanej wysokości można go łatwo dostosować do swoich potrzeb. Dolna półka z kratką zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania, na przykład butów lub toreb. Stojak jest wyposażony w kółka, co ułatwia jego przenoszenie. Jest idealnym dodatkiem dla osób poszukujących elastyczności i funkcjonalności w połączeniu z eleganckim wyglądem.
| Szerokość: | 86 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 180 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj | Niemy sługa |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarna |
| Nośność | 10 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Autronic |

300×215 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×80 cm, metalowa
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
150×120 cm, metalowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie