











Wymiary 174×85 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczny wieszak na ubrania marki Autronic łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Czarna metalowa konstrukcja z chromowanymi elementami zapewnia wysoką stabilność i regulację, co pozwala dostosować wysokość do potrzeb. Podwójny drążek zapewnia wystarczającą ilość miejsca do powieszenia ubrań, a kółka ułatwiają przenoszenie. Solidna konstrukcja wytrzymuje nawet większe obciążenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do sypialni, garderób lub przedpokoju. Dzięki czystemu i prostemu wyglądowi wieszak ten z łatwością wkomponuje się w każde wnętrze i ułatwi organizację przestrzeni.
| Szerokość: | 85 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 174 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj | Wieszaki na wieszaki |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarna |
| Nośność | 10 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Autronic |

160×80 cm, metalowa
W magazynie
150×120 cm, metalowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
300×215 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie