




Wymiary 179×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 61,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancki wieszak marki Autronic jest idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego wnętrza. Jego minimalistyczny design w kolorze czarnym z metalową konstrukcją zapewnia nie tylko wysoką wytrzymałość, ale także łatwość konserwacji. Stabilna podstawa na trzech nóżkach zapewnia bezpieczne mocowanie nawet przy pełnym obciążeniu. Dzięki uniwersalnemu stylowi doskonale nadaje się do przedpokoju, biura i innych pomieszczeń. Praktyczne wieszaczki na różnych wysokościach zapewniają wystarczająco dużo miejsca do powieszenia ubrań lub akcesoriów.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 179 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarna |
| Nośność | 6 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Autronic |

160×80 cm, metalowa
W magazynie
150×120 cm, metalowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
300×215 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Industrialna, plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie