











Wymiary 110×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancki cichy sługa marki Autronic to praktyczny pomocnik do każdej sypialni lub garderoby. Minimalistyczny czarny design z metalową konstrukcją zapewnia wytrzymałość, odporność i długą żywotność. Wieszak i praktyczny uchwyt na spodnie lub krawaty sprawią, że Twoje ubrania będą zawsze schludne i gotowe do noszenia. Stabilna owalna podstawa zapewnia bezpieczne ustawienie i łatwo komponuje się zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym wystrojem wnętrza.
| Szerokość: | 51 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 110 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Rodzaj | Niemy sługa |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarna |
| Nośność | 3 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 2,3 kg |
| Producent | Autronic |

Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Metalowa, plastikowa
W magazynie
160×80 cm, metalowa
W magazynie
300×215 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
150×120 cm, metalowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie