




Wymiary 135×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 80,74 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel dziecięca jednoosobowa 135x200 cm Farmyard Animals – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 135 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Asortyment | Do łóżeczka, Klasyczne |
|---|---|
| Motyw | Zwierzątka |
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Waga | 0.66 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 135x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Farmyard Animals |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 48% Bawełna/52% Polyester |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Catherine Lansfield |

135×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
140×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, mikroplusz
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, guziki
W magazynie
Klasyczna, zamek, zwierzątka
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie

11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Plastikowa, zestaw
W magazynie
Do 0
W magazynie