







Wymiary 71×80×80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół jadalny marki Autronic w stylu skandynawskim to idealne rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń. Jego czyste linie i prosta konstrukcja z centralną metalową nogą w kolorze czarnym zapewniają nie tylko stabilność, ale także nowoczesny wygląd. Płyta MDF w wykończeniu dębowym nadaje stołowi ponadczasową elegancję. Dzięki kwadratowemu kształtowi i kompaktowym wymiarom idealnie nadaje się do mniejszych jadalni lub kuchni. Stół ten nie tylko oszczędza miejsce, ale także nadaje pomieszczeniu lekkości i świeżości.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Kwadratowe |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Materiał | MDF + metal |
| Nośność | 70 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 19 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
75-124×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie