




Wymiary 170×40×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 189,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wieszak marki Autronic z praktycznymi półkami i industrialnym designem to idealne rozwiązanie do organizacji i dekoracji przedpokoju lub sypialni. Połączenie dekoru dzikiego dębu i czarnej metalowej ramy nadaje wnętrzu nowoczesny charakter. Cztery przestronne półki zapewniają wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie akcesoriów, czapek lub butów, a haczyki umożliwiają zawieszenie płaszczy i toreb. Ten wielofunkcyjny mebel łączy w sobie styl i praktyczność, co doceni każdy, kto szuka designerskiego i funkcjonalnego dodatku do swojego domu.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 170 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Materiał | MDF + metal |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 7 kg |
| Producent | Autronic |

200×240×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
185×90×40 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
175×239×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
22×43×75 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
200×200×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
180×90×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
19×66×118 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
180×120×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
174×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
176×80×40 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
132×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie