






Wymiary 44-50 cm, ⌀ 50-70 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 277,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw dwóch stolików konferencyjnych marki Autronic w stylu industrialnym wniesie do salonu elegancję i praktyczność. Blaty z MDF z dekorem dzikiego dębu w połączeniu z czarnymi metalowymi nogami tworzą stylowy kontrast. Okrągły kształt i możliwość umieszczenia mniejszego stolika pod większym zapewniają elastyczność i oszczędność miejsca. Matowa powierzchnia blatu jest łatwa w utrzymaniu i odporna na uszkodzenia. Zestaw ten jest idealny zarówno do mniejszych pomieszczeń, jak i do wnętrz, w których wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnym designem.Wymiary stolików: 1x stolik – śr. 70 cm x wys. 50 cm 1x stolik – śr. 50 cm x wys. 44 cm
| Wysokość: | 44-50 cm |
|---|---|
| Średnica: | 50-70 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Zestawy | Tak |
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | MDF + metal |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 10 kg |
| Producent | Autronic |

Metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie