






Wymiary 75×80×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 259,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół jadalny o wymiarach 80x80 cm stanowi nowoczesne połączenie ceramicznego blatu z dekorem białego marmuru i czarnych metalowych nóg. Ceramiczny blat jest bardzo odporny na zarysowania i wysoką temperaturę, co zapewnia łatwą konserwację i długą żywotność. Stabilne metalowe nogi są wyposażone w regulowane stopki, które umożliwiają wypoziomowanie stołu na nierównej powierzchni i zwiększają jego stabilność. Czysty design z cienkim blatem i lekko ściętymi nogami pasuje do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Stół jest solidny i przeznaczony do codziennego użytku w jadalni lub kuchni.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Marmur |
| Kolor | Czarna |
| Kształt | Kwadratowe |
| Dekor | Marmur |
| Materiał | Metal + ceramika |
| Nośność | 60 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 25 kg |
| Producent | Autronic |

Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
75-124×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie