





















Wymiary 98×44×64 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1067,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Cieszcie się wygodą i nowoczesnym designem dzięki zestawowi krzeseł do jadalni marki Autronic. Te stylowe krzesła w beżowym kolorze są tapicerowane gładką tkaniną i wyposażone w sprężyny kieszeniowe, które zapewniają maksymalny komfort siedzenia. Solidne metalowe nogi w kolorze czarnym zapewniają stabilność i wytrzymałość, dzięki czemu krzesło idealnie nadaje się do codziennego użytku. Prosty, ale elegancki design doskonale pasuje do każdej nowoczesnej jadalni.Parametry: Szerokość siedziska - 44 cm Głębokość siedziska - 45 cm Wysokość siedziska - 52 cm
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 64 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Zestawy | 4 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Beżowa |
| Ilość sztuk w zestawie | 4 szt. |
| Nośność | 130 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Autronic |

Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
80×40×44 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
80×45×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie