Polecamy
Garnek z pokrywką i powłoką ceramiczną odpowiedni na indukcję Space – Joseph Joseph
Wymiary ⌀ 15 cm
Historia cen
- 29.05.2026 - 391,84 zł
- 19.04.2026 - 391,84 zł
- 6.03.2026 - 388,44 zł
- 28.11.2025 - 365,59 zł
- 25.11.2025 - 297,04 zł
- 14.11.2025 - 388,44 zł
- 7.11.2025 - 411,29 zł
- 28.10.2025 - 456,99 zł
- 25.10.2025 - 393,01 zł
- 20.10.2025 - 456,99 zł
- 20.10.2025 - 457 zł
- 14.10.2025 - 393 zł
- 7.10.2025 - 456,99 zł
- 3.10.2025 - 393 zł
- 1.10.2025 - 456,99 zł
- 30.09.2025 - 366 zł
- 26.09.2025 - 393 zł
- 16.09.2025 - 456,99 zł
- 12.09.2025 - 393 zł
- 29.08.2025 - 456,99 zł
- 27.08.2025 - 393 zł
Opis produktu
Kolekcja Space marki Joseph Joseph to najwyższej jakości profesjonalne naczynia kuchenne o innowacyjnym designie. Jest to najbardziej kompaktowe naczynie kuchenne pozwalające na oszczędność miejsca. Solidny aluminiowy korpus zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, a nieprzywierająca powierzchnia ceramiczna Sol-gel spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa zdrowotnego. Powierzchnia jest wolna od PTFE, PFAS, PFOA, ołowiu i kadmu. Naczynia nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek i płyt grzewczych, w tym płyt indukcyjnych, a także mogą być używane do pieczenia w piekarniku do 232°C (Gas Mark 8), z pokrywkami do 200°C (Gas Mark 6). Garnek nadaje się do podgrzewania mleka, gotowania jajek, topienia masła, robienia zasmażek, redukowania sosów i podgrzewania pojedynczych porcji gotowych potraw. Wymiary rondla z rozłożonym uchwytem i pokrywką wynoszą 14,4 x 31,6 x 15,8 cm, ze złożonym uchwytem i bez pokrywki 10,5 x 18,2 x 15,8 cm. Waga rondla wraz z pokrywką wynosi 1,39 kg.
Wymiary
| Średnica: | 15 cm |
|---|
Specyfikacje
| Zastosowanie | Indukcja |
|---|---|
| Z nieprzywierającą powłoką | Tak |
| Materiał | Teflon |
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj | Rondel/do pieczenia |
| Maksymalna temperatura | 232 °C |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Powłoka nieprzywierająca | Ceramika |
| Dodatkowy materiał | Stal nierdzewna |
| Materiał pokrywki | Szkło/stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 1.39 kg |
| Długość | 31.6 cm |
| Kolekcja | Space |
| Jakość | Premium |
| Instrukcja | Odpowiednie do piekarnika/odpowiednie do zmywarki/odpowiednie na indukcję |
| Właściwości | Z pokrywką/powłoka ceramiczna |
| Material | Aluminium |
| Producent | Joseph Joseph |
Najlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
Zabawowa, sztukowa, prostokąt

Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie








