

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka ścienna o długości 120 cm jest wykonana z materiału MDF o matowej, ciemnoszarej powierzchni, która jest łatwa w utrzymaniu i odporna na normalne zużycie. Jej prosty i czysty design pozwala na uniwersalne zastosowanie w różnych typach wnętrz, od nowoczesnych po minimalistyczne. Półka jest zapakowana w folię ochronną, która zapewnia bezpieczny transport i zachowanie jakości powierzchni. Dzięki solidnej i stabilnej konstrukcji stanowi niezawodne miejsce do ekspozycji dekoracji, książek lub drobnych przedmiotów. Montaż na ścianie jest łatwy i dyskretny, co podkreśla jej niepozorny wygląd.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Dekor | Mat |
| Materiał | MDF |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 3 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Półka była źle zapakowana. Miała uszkodzone oba boki.

60×30 cm, nowoczesna, matowa

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie