

Wymiary 73×299×165 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 7269,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Duża rozkładana lewostronna kanapa narożna z ekspresowym mechanizmem, 5-osobowa, powierzchnia spania 140 cm, w beżowym welurze sztruksowym drobnym prążku. Poduszki w zestawie. Wyprodukowano w Europie. Produkt ekologiczny. Komfort i prostota rozkładania ekspresowego. Wymiary: L299 x P165 x H73 cm POGNI
| Szerokość: | 299 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa
W magazynieDostawa gratis
Z poduszkami, lewa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
83×265×89 cm, rozkładana, drewniana
W magazynie
Niska, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
53×60×83 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Prawa, z poduszkami, rustykalna
W magazynie
73×299×165 cm, rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, drewniana, z poduszkami
W magazynie
73×283×180 cm, rozkładana, prawa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, drewniana, niska
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis