Produkty, które mogą Ci się spodobać
Wybrany wariant:Ciemnoniebieskie bawełniane ręczniki frotte zestaw 6 szt. Zero Twist – Catherine Lansfield
Historia cen
- 14.05.2026 - 135,14 zł
- 19.04.2026 - 135,14 zł
- 20.02.2026 - 131,75 zł
- 16.02.2026 - 155 zł
- 14.02.2026 - 131,75 zł
- 27.01.2026 - 155 zł
- 23.01.2026 - 131,75 zł
- 20.01.2026 - 155 zł
- 16.01.2026 - 134,85 zł
- 10.01.2026 - 139,5 zł
- 11.11.2025 - 131,75 zł
- 1.11.2025 - 139,5 zł
- 28.10.2025 - 155 zł
- 25.10.2025 - 133,3 zł
- 20.10.2025 - 155 zł
- 14.10.2025 - 133 zł
- 7.10.2025 - 155 zł
- 3.10.2025 - 133 zł
- 1.10.2025 - 155 zł
- 26.09.2025 - 132 zł
- 16.09.2025 - 131,75 zł
- 16.09.2025 - 155 zł
- 12.09.2025 - 133 zł
- 7.09.2025 - 155 zł
Opis produktu
Ciemnoniebieskie bawełniane ręczniki frotte zestaw 6 szt. Zero Twist – Catherine Lansfield
Specyfikacje
| Kraj pochodzenia | PK |
|---|---|
| Liczba sztuk | 6 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Rozmiar | 2x mały ręcznik (30x30)/2x średni ręcznik (50x80)/2x ręcznik kąpielowy (70x127) |
| Rodzaj | Frotte |
| Waga | 1.14 kg |
| Długość | 50 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Zero Twist |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 500 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Ciemnoniebieski |
| Producent | Catherine Lansfield |
Najlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
































































