





Wymiary 75×110×72 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 593,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół do jadalni w połączeniu orzechowego dekoru i czarnego koloru to nowoczesny mebel, który natychmiast nada kuchni lub jadalni styl i elegancję. Dzięki czystemu designowi wygląda ponadczasowo i stanie się naturalnym centrum domu, gdzie będziesz chętnie spotykać się z rodziną i przyjaciółmi. Konstrukcja wykonana jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą klasy E1 o grubości 18 mm, co zapewnia jej wytrzymałość, stabilność i długą żywotność. Solidne nogi z drewna suntalam zapewniają dodatkowe wsparcie i niezawodnie utrzymują stół w stabilnej pozycji nawet podczas codziennego użytkowania. Powierzchnia jest odporna na zużycie i łatwa do czyszczenia, dzięki czemu stół nadaje się nie tylko do codziennego spożywania posiłków, ale także na okazje towarzyskie. Dużą zaletą stołu jest praktyczny schowek o szerokości 47,8 cm i wysokości 9,6 cm, w którym można przechowywać naczynia, serwetki lub przybory kuchenne. Dzięki wymiarom 110 × 72 × 75 cm stół oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie zjeść posiłek nawet w cztery osoby, nie zajmując zbyt wiele miejsca w pomieszczeniu. Połączenie ciemnej czerni i ciepłego odcienia orzecha nadaje całości nowoczesny wygląd z nutką wyrafinowania.
| Szerokość: | 110 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Liczba miejsc | Na 4 osoby |
| Materiał nóg | Drewno |
| Z szufladą | Tak |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Czarna |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Rozkładana, industrialna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
75×110×72 cm, matowa, solidna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, marmurowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, matowa

Nowoczesna, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, industrialna
W magazynie
77×65×120 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, owalna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Okrągła, szklana, marmurowa
W magazynie
77×70×100 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Okrągła, klasyczna, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, owalna
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, klasyczna, retro
W magazynie
Okrągła, szklana, metalowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, owalna
Dostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie