



Wymiary 95×80×43 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa komoda w kolorze sosny atlantyckiej wprowadzi do wnętrza elegancję i funkcjonalność. Dzięki nowoczesnemu i uniwersalnemu wyglądowi pasuje do sypialni, salonu i przedpokoju, gdzie zapewni wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, a jednocześnie stanie się wyrazistym elementem wystroju. Komoda wykonana jest z wysokiej jakości płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm. Krawędzie są wykończone obrzeżem z PVC, które chroni przed zużyciem i podkreśla ogólny wygląd. Uchwyty z MDF nadają meblom elegancki wygląd, a plastikowe nóżki zapewniają stabilność i optycznie odciążają konstrukcję. Dzięki praktycznemu podziałowi wnętrza na półki i schowki z łatwością utrzymają Państwo porządek w domu. Komoda stanowi idealne miejsce do przechowywania ubrań, dodatków lub dokumentów. Dzięki możliwości przymocowania do ściany jest stabilna i bezpieczna nawet w domach, w których przebywają dzieci. Parametry i specyfikacje: Obrzeża krawędzi: PVC Uchwyty: MDF Nogi: plastikowe Kolor: sosna atlantycka
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie