







Wymiary 75×150×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik Sira to stylowy i praktyczny dodatek, który wzbogaci wygląd każdego pomieszczenia. Dzięki eleganckiemu wzornictwu o czystych liniach i nowoczesnemu wykonaniu z łatwością wkomponuje się w salon, sypialnię lub przedpokój, nadając pomieszczeniu odrobinę wyrafinowania. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi można go dopasować zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza. Stolik jest wykonany 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia jego wytrzymałość, stabilność i odporność podczas codziennego użytkowania. Powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu i długo zachowuje swój atrakcyjny wygląd. Wysokiej jakości materiał i staranne wykonanie sprawiają, że jest to niezawodny mebel, który będzie służył przez wiele lat. Dzięki wymiarom 150 × 75 × 35 cm stolik Sira zapewnia wystarczająco dużo miejsca nie tylko do przechowywania drobiazgów, ale także do eksponowania dekoracji, książek lub przedmiotów osobistych. Można go wykorzystać jako praktyczny stolik w salonie, komodę w sypialni lub funkcjonalny element w przedpokoju. Jego uniwersalność sprawia, że jest to mebel, który łatwo dostosuje się do Twoich potrzeb. Wykończenie: orzech
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny, Retro |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
72×13×72 cm, okrągła, szklana
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie