




Wymiary 90×76×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa komoda w połączeniu z dekorem orzechowym i białym kolorem wniesie do sypialni elegancję i praktyczność. Nowoczesny design sprawia, że komoda wygląda świeżo i ponadczasowo, dzięki czemu łatwo łączy się z innymi meblami we wnętrzu i stanie się naturalnym dodatkiem do domu. Cztery pojemne szuflady zapewniają wystarczająco dużo miejsca do uporządkowanego przechowywania ubrań, dodatków i innych rzeczy osobistych. Dzięki praktycznemu układowi zawsze będziesz mieć wszystko pod ręką, a Twoja sypialnia pozostanie schludna i uporządkowana. Komoda wykonana jest z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia jej wytrzymałość i długą żywotność. Metalowe nóżki o wysokości 17,8 cm nadają meblom stabilność i lekkość, a plastikowe uchwyty na szufladach podkreślają nowoczesny wygląd i ułatwiają codzienne użytkowanie. Parametry i specyfikacje: Wysokość nóżek: 17,8 cm Uchwyty: plastikowe Nogi: metalowe Kolor: orzech / biały
| Szerokość: | 76 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Szufladowe, Łączone |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie