




Wymiary 81×90×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1018,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna komoda w eleganckim białym kolorze wprowadzi do Twojej sypialni czystość, świeżość i funkcjonalność. Dzięki prostemu wzornictwu łatwo komponuje się z innymi meblami i stanie się praktycznym i estetycznym dodatkiem do każdego wnętrza. Wykonana jest z wysokiej jakości płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Wytrzymały materiał jest łatwy w utrzymaniu, a komoda zachowuje swój wygląd i stabilność podczas codziennego użytkowania. Dzięki wymiarom 90 × 81,6 × 45 cm oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania ubrań, akcesoriów lub innych artykułów gospodarstwa domowego. Wewnętrzna organizacja pomaga utrzymać porządek, a czysta biała kolorystyka nadaje pomieszczeniu spokojną atmosferę i elegancki wygląd.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Szufladowe |
| Kolor | Szara |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |


Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, matowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, japandi, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, japandi, industrialna
W magazynie

Prosta
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
16×48×112 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie