






Wymiary 158×90×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biblioteczka Hazeran Oak to elegancki i praktyczny dodatek, który doda domowi stylu i funkcjonalności. Wykonana 100% z wysokiej jakości drewna grabowego, charakteryzuje się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale także ponadczasowym wyglądem, który pięknie komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Dzięki przemyślanemu projektowi z dębowymi nogami biblioteczka łączy w sobie stabilność z delikatną elegancją. Zapewnia wystarczająco dużo miejsca na książki, dekoracje, zdjęcia i drobne pamiątki, które chcesz mieć na widoku. Jej kompaktowe wymiary predysponują ją do wykorzystania w salonie, sypialni, gabinecie lub nawet w przedpokoju. Wykończenie w kolorze dębu nadaje regałowi Hazeran Oak wyrafinowany charakter, a jednocześnie naturalne ciepło. Dzięki temu jest to mebel, który nie tylko sprawi, że Twój dom stanie się bardziej przytulny, ale także podkreśli ogólną estetykę wnętrza. Główne zalety produktu wykonana 100% z drewna grabowego eleganckie wykończenie z nogami z drewna grabowego dekor w kolorze dębu dla wyrafinowanego wyglądu dużo miejsca do przechowywania książek i dekoracji uniwersalne zastosowanie w różnych pomieszczeniach Parametry i specyfikacje materiał: 100% drewno grabowe nogi: grabowe dla większej stabilności wymiary: szerokość 40 cm, długość 90 cm, wysokość 58 cm wykończenie: dąb
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 158 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie