
Niebieskie/brązowe kamionkowe kubki zestaw 2 szt. do cappuccino 190 ml Tone – Dakls
Zestawy, na kawę, ceramiczna
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 42,49 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Brązowe kamionkowe filiżanki zestaw 4 szt. na espresso 100 ml Tone – Dakls
| Zestawy | Tak |
|---|---|
| Rodzaj | Na kawę |
| Materiał | Ceramika |
| Wielkość | Małe (do 250 ml) |
| Kolor | Brązowa |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Liczba sztuk | 4 szt. |
| Specyficzny materiał | Kamionka |
| Waga | 0.12 kg |
| Długość | 6.1 cm |
| Pojemność | 0.1 l |
| Kolekcja | Tone |
| Wzór | Jednokolorowy/paski/strukturalny |
| Jakość | Basic |
| Instrukcja | Odpowiednie do mikrofalówki/odpowiednie do zmywarki |
| Material | Ceramika |
| Producent | Dakls |

Zestawy, na kawę, ceramiczna
W magazynie

Porcelanowa, zestawy, na kawę
W magazynie
Zestawy, na herbatę, szklana
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Zestawy, na kawę, Walentynkowa
W magazynie
Porcelanowa, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, na kawę
W magazynie
Zestawy, na kawę, ceramiczna
W magazynie
Ceramiczna, średnia pojemność (250-400 ml)
W magazynie
Na herbatę, szklana
W magazynie
Zestawy
W magazynie

Skandynawska, industrialna, ze stojakiem
W magazynie
Skandynawska, industrialna
W magazynie
Ze stojakiem
W magazynie
Porcelanowa, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Retro
W magazynie
Zestawy, na kawę, ceramiczna
W magazynie

Na kawę, ceramiczna, podarunkowa
W magazynieDostawa gratis
Zestawy
W magazynie
Porcelanowa, zestawy
W magazynie
Retro
W magazynie
Porcelanowa, zestawy, na kawę
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, bożonarodzeniowa, ze stali nierdzewej
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
Porcelanowa, zestawy, bożonarodzeniowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie