




Wymiary 45×120×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 820,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesny stolik konferencyjny Mistico Black and Walnut doda elegancji i praktyczności salonowi. Połączenie czarnego koloru i dekoru orzechowego sprawia, że wygląda on efektownie i stylowo, dzięki czemu z łatwością wkomponuje się w nowoczesny wystrój wnętrza i stanie się jego centralnym punktem. Stolik jest wykonany z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która gwarantuje wytrzymałość i długą żywotność. Metalowe nogi zapewniają stabilność i lekki industrialny charakter. Dzięki wysokiej jakości wykonania można mieć pewność, że będzie służył przez długie lata. Praktyczne wymiary 120 × 45,6 × 60 cm i wiele półek zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania i odkładania książek, czasopism i dekoracji. Dzięki wszechstronnej konstrukcji można go łatwo wkomponować w każdy styl wystroju. Parametry i specyfikacje: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Nogi: metalowe Wymiary: 120 × 45,6 × 60 cm (szer. × wys. × gł.) Kolor: czarny i orzechowy
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Czarna |
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
40×100 cm, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
40×100 cm, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie

Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie