



Wymiary 34×105×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowy stolik konferencyjny Mila White Marble and Walnut jest idealnym dodatkiem do nowoczesnych i klasycznych wnętrz. Połączenie białego marmuru i orzecha nadaje mu elegancki i przytulny wygląd, dzięki czemu z łatwością wkomponuje się w salon i stworzy przyjemną atmosferę. Stolik jest wykonany z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia mu niezbędną wytrzymałość i stabilność. Dzięki wysokiej jakości wykonania możesz być pewny jego długiej żywotności i łatwej konserwacji. Praktyczne wymiary 105 × 34,6 × 60 cm zapewniają wystarczającą ilość miejsca na książki, czasopisma, dekoracje lub przekąski. Prosty i uniwersalny design pozwala na łatwe wkomponowanie go w każdy styl wystroju. Parametry i specyfikacje: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 105 × 34,6 × 60 cm (szer. × wys. × gł.) Kolor: biały marmur i orzech
| Szerokość: | 105 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 34 cm |
| Styl | Nowoczesny, Retro |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Materiał blatu | Marmur |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

34×105×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
34×105×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
34×105×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
34×105 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Skandynawska, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, owalna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, szklana, prostokątna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, owalna, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
Dostawa gratis
Skandynawska, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
40 cm, ⌀ 75 cm, matowa
W magazynie
35×80×80 cm, nowoczesna, metalowa
Do wysłania za 1 tydzień
50×120×60 cm, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynieDostawa gratis
Szklana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Owalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie