






Wymiary 40×119×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Sabin Sapphire Oak nada salonowi elegancki i nowoczesny wygląd. Dekor dębu sapphire nadaje stylowy i wyrafinowany ton, który pasuje zarówno do współczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Stolik jest wykonany z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co zapewnia mu wytrzymałość i długą żywotność. Dzięki prostemu i ponadczasowemu wzornictwu można go łatwo dopasować do innych mebli. Parametry i specyfikacje: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Dekor: dąb Sapphire
| Szerokość: | 119 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Styl | Nowoczesny, Retro |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
40×100 cm, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie

Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
40×100 cm, matowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie