





Wymiary 40×120×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 804,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Double Mushroom Sapphire Oak jest idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego wnętrza. Elegancki dekor dębu szafirowego nadaje pomieszczeniu odrobinę luksusu i klasy, dzięki czemu stolik stanie się naturalnym centrum salonu. Stolik wykonany jest z wysokiej jakości płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia mu wytrzymałość i długą żywotność. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilność nawet przy codziennym użytkowaniu, a precyzyjne wykonanie podkreśla jego nowoczesny wygląd. Dzięki wymiarom 120 × 40 × 60 cm zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania książek, czasopism, napojów lub dekoracji. Praktyczne taśmy PVC dodają jednocześnie oryginalny element designerski, który podkreśla ogólny elegancki styl stolika. Parametry i specyfikacje: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 120 × 40 × 60 cm (szer. × wys. × gł.) Taśmy PVC Dekor: dąb szafirowy
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Prostokątna, błyszcząca, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, industrialna, betonowa
W magazynie
Okrągła, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Owalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Marmurowa
W magazynie
Prostokątna, jesionowa
W magazynie
Owalna
W magazynie
74×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
45×100×68 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
42×49×49 cm, ⌀ 49 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Owalna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Marmurowa
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
⌀ 120 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie