



Wymiary 30×120×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Labranda Pine and Black to nowoczesny mebel, który wyróżnia się prostym kształtem i industrialnym charakterem. Połączenie blatu w kolorze sosny i czarnej metalowej konstrukcji wygląda elegancko i pasuje do współczesnych wnętrz. Górny i dolny blat są wykonane z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co zapewnia ich wytrzymałość i odporność na normalne zużycie. Metalowa rama w czarnym wykończeniu dodaje stolikowi stabilności i podkreśla jego minimalistyczny charakter. Dzięki wymiarom 120 × 50 × 30 cm stolik oferuje wystarczającą ilość miejsca do codziennego użytku. Dolna półka jest praktycznym miejscem na czasopisma, książki lub drobne akcesoria, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Parametry i specyfikacje: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość blatów: 18 mm Konstrukcja: metal Wymiary: 120 × 50 × 30 cm Kolor: dekor sosnowy i czarny
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Metal |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Dekor | Sosna |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

40×105 cm, szklana, marmurowa
W magazynie
Szklana
W magazynie
Nowoczesna, szklana, prostokątna
W magazynie
40×105×65 cm, matowa
W magazynie

40×105×65 cm, matowa
W magazynie
30×105×65 cm, matowa
W magazynie
Rozkładana, metalowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
30×105 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie

Okrągła, nowoczesna, rozkładana
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Błyszcząca
W magazynie
30×120×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
36×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
35 cm, ⌀ 75 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
Okrągła, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
74×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, prostokątna
W magazynie
Metalowa, industrialna
W magazynie

Zestawy, marmurowa
Dostawa gratis
74×60×60 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
50×60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie