





Wymiary 90×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lustro ścienne o wymiarach 60x90 cm jest wyposażone w wysokiej jakości szkło z ramą z litego bambusa w naturalnym odcieniu. Rama bambusowa wyróżnia się wytrzymałością i przyjemną fakturą, która nadaje lustrze naturalny, a jednocześnie nowoczesny wygląd. Dzięki prostemu i czystemu wzornictwu pasuje do różnych rodzajów wnętrz, gdzie przyczynia się do optycznego powiększenia przestrzeni i lepszego oświetlenia. Lustro jest przeznaczone do zawieszenia na ścianie, a dzięki solidnej ramie zapewnia stabilność i trwałość. Naturalny materiał jest łatwy w utrzymaniu i zapewnia długą żywotność produktu.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 90 cm |
| Kolor | Szara |
|---|---|
| Rama | Z ramą |
| Rodzaj | Ścienna |
| Materiał ramy | Drewno |
| Styl | Nowoczesny |
| Dekor | Bambus |
| Materiał | Bambus |
| Rozmiar | L |
| Waga | 8 kg |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, wolno stojąca
W magazynie
58×5 cm, nowoczesna, wolno stojąca
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, ścienna
W magazynie
Okrągła, naklejana, nowoczesna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, z oświetleniem
W magazynie
Okrągła, ścienna, industrialna
W magazynie
Okrągła, drewniana, ścienna
W magazynie
Nowoczesna, ścienna, z ramą
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, ścienna
W magazynie
Okrągła, ścienna, industrialna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie