






Wymiary 27×50×24 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw dwóch półek ściennych w dekorze Old wood łączy w sobie solidne płyty MDF z metalowymi wspornikami w kolorze czarnym, które zapewniają stabilność i długą żywotność. Półki oferują praktyczną przestrzeń do przechowywania o wymiarach 50 x 24 x 27 cm, a jedna z nich jest wyposażona w pięć metalowych haczyków do zawieszania drobnych przedmiotów. Powierzchnia płyt w brązowym odcieniu z wyraźną strukturą drewna nadaje wnętrzu naturalny wygląd, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu. Elementy metalowe mają matową czarną powierzchnię, która jest odporna na normalne zużycie. Dzięki połączeniu materiałów i funkcjonalnemu wzornictwu półki nadają się do różnych pomieszczeń, gdzie służą zarówno jako dekoracja, jak i praktyczne miejsce do przechowywania rzeczy.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 27 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Kształt | Proste |
| Styl | Industrialny |
| Zestawy i komplety | Tak |
| Dekor | Stare drewno |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Autronic |

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
60×30 cm, nowoczesna, matowa

45×30 cm, matowa, prosta

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie