







Wymiary 53×42×42 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Taboret z litego bambusa w naturalnym odcieniu łączy w sobie praktyczną przestrzeń do przechowywania z możliwością siedzenia dzięki wyściełanemu siedzisku w delikatnym białym kolorze. Lamele bambusowe tworzą solidną i przewiewną podstawę, która umożliwia cyrkulację powietrza wewnątrz kosza. Wyściełane siedzisko pokryte jest łatwą w utrzymaniu tkaniną, która zwiększa komfort siedzenia. Dzięki naturalnemu wyglądowi pasuje do różnych wnętrz, wnosząc do nich naturalną atmosferę i funkcjonalność w jednym.
| Szerokość: | 42 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Bambus |
| Nośność | 75 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 5 kg |
| Producent | Autronic |

40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, bez nóżek
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, tapicerowana, okrągła
W magazynie
34×39×39 cm, pufy, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
39-44×33-40 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie

Materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Pufy, nowoczesna, retro

Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
33×18×43 cm, pufy, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Pufy
Dostawa gratis
46×37×37 cm, pufy, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, tapicerowana
W magazynie

Pufy
Dostawa gratis

40×40×38 cm, pufy, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
40×40×40 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie

40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, masywna, bez nóżek
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie