






Wymiary 65×55×32 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik o wymiarach 55 × 32 × 65,8 cm łączy blat i dolną półkę z płyty MDF o dekorze bielonego dębu z solidną metalową konstrukcją w kolorze białym. Matowa powierzchnia blatu ułatwia konserwację i jest odporna na normalne zużycie. Metalowa konstrukcja jest uzupełniona czterema kółkami, które umożliwiają łatwe przemieszczanie stolika i elastyczne rozmieszczenie go w pomieszczeniu. Praktyczna przestrzeń do przechowywania na dolnej półce oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów lub dekoracji. Kompaktowe wymiary i stabilna konstrukcja zapewniają uniwersalne zastosowanie zarówno w domu, jak i w biurze.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Rodzaj drewna | Dąb |
|---|---|
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Z kołkami | Tak |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Mat |
| Materiał | MDF + metal |
| Nośność | 50 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 7 kg |
| Producent | Autronic |

31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie