





Wymiary 180×100×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Regał o wymiarach 100 x 35 x 180 cm łączy w sobie solidną metalową ramę w kolorze czarnym z półkami z płyt MDF w odcieniu Old wood, które nadają meblom naturalny wygląd. Metalowe podpory zapewniają stabilność i długą żywotność całej konstrukcji. Cztery otwarte półki oferują wystarczająco dużo miejsca na ekspozycję dekoracji lub przechowywanie książek, natomiast dolna część wyposażona jest w zamykaną szafkę z przesuwanymi drzwiami z dekoracyjnym wzorem lameli. Design regału jest nowoczesny i jednocześnie funkcjonalny, nadaje się do salonów, przestrzeni roboczych i wnętrz komercyjnych.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat, Metal |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Stare drewno |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 39 kg |
| Producent | Autronic |

200×240×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, nowoczesna, sosnowa
W magazynie
185×90×40 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
174×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
200×200×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Do garażu, błyszcząca, prosta
W magazynieDostawa gratis
180×90×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
180×120×60 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
132×70×30 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
175×239×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
176×80×40 cm, do garażu, matowa
W magazynieDostawa gratis
19×66×118 cm, industrialna, retro
W magazynieDostawa gratis
22×43×75 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie