




Wymiary 45×100×55 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny o wymiarach 100 x 55 x 45 cm łączy w sobie solidną metalową konstrukcję z blatem z płyty MDF w matowym czarnym wykończeniu z dekorem naturalnego orzecha. Stolik oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywania w postaci otwartej półki i szuflady z wyraźną drewnianą strukturą, która uzupełnia nowoczesny design. Regulowane nóżki umożliwiają łatwe wypoziomowanie na nierównej powierzchni, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Powierzchnia blatu jest matowa, co ułatwia konserwację i jest odporna na normalne zużycie. Ten stolik kawowy nadaje się do nowoczesnych wnętrz, w których docenią Państwo połączenie funkcjonalności i stylowego wyglądu.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Orzech |
| Materiał | MDF + metal |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 19 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie

Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie