





Wymiary 71×80×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Komoda o wymiarach 80 x 30 x 71 cm łączy w sobie solidną płytę MDF z dekorem dębowym i matową powierzchnią z solidną metalową ramą i nogami w kolorze białym. Sześć pojemnych szuflad z włókniny w beżowym odcieniu zapewnia praktyczną przestrzeń do przechowywania różnych drobiazgów, a jednocześnie nadaje komodzie lekki i przestronny wygląd. Metalowa konstrukcja zapewnia stabilność i długą żywotność, a płyta MDF jest łatwa w utrzymaniu i odporna na normalne zużycie. Komoda nadaje się do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, gdzie docenią Państwo jej funkcjonalność i dyskretny design.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 71 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Szufladowe, Łączone |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Dąb |
| Nośność | 76 kg |
| Rozmiar | L |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 11 kg |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie