






Wymiary 55 cm, ⌀ 40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 145,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik o wymiarach 40 x 40 x 55 cm łączy blat z płyty MDF o dekorze bielonego dębu i matowym wykończeniu z solidną metalową konstrukcją w beżowym odcieniu. Okrągły blat zapewnia stabilną powierzchnię do odłożenia drobnych przedmiotów, a dolna półka z perforowaną metalową krawędzią stanowi praktyczne miejsce do dodatkowego przechowywania. Metalowe nogi są wyposażone w regulowane stopki, które umożliwiają wypoziomowanie stolika na nierównej powierzchni i zapewniają stabilność. Całość ma prosty i funkcjonalny design, pasujący zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.
| Wysokość: | 55 cm |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Kolor | Beżowa |
| Dekor | Mat |
| Materiał | MDF + metal |
| Nośność | 40 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 4 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie