




Wymiary 110×60×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Komoda w kolorze białym jest wykonana z materiału MDF, który zapewnia jej wytrzymałość i stabilność. Jej wymiary 60 × 30 × 110 cm pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni zarówno w mniejszych, jak i większych wnętrzach. Komoda oferuje połączenie zamykanej górnej części z dwoma drzwiczkami i dwóch dolnych wysuwanych szuflad, które zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Prosty design z okrągłymi uchwytami podkreśla czysty i ponadczasowy wygląd, który z łatwością wpasuje się w różne style mieszkaniowe. Dzięki wysokiej jakości powierzchni jest łatwa w utrzymaniu i zaprojektowana z myślą o długiej żywotności.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Drzwiowe |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Mat |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 21 kg |
| Producent | Autronic |

81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa
W magazynie
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie