






Wymiary 56×55×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik o wymiarach 55 x 35 x 56 cm łączy w sobie solidną metalową konstrukcję w matowej czerni z praktyczną powierzchnią do odkładania przedmiotów z płyty MDF w tym samym odcieniu. Częścią zestawu jest schowek z naturalną drewnianą szufladą w kolorze orzecha, który oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania drobnych przedmiotów. Regulowane nóżki umożliwiają wypoziomowanie stolika na nierównej powierzchni, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Minimalistyczny design z kontrastem czerni i naturalnego drewna pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i industrialnych wnętrz.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Orzech |
| Materiał | MDF + metal |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 9 kg |
| Producent | Autronic |

31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie