





Wymiary 48×100×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biały stolik konferencyjny łączy w sobie blat z płyty MDF z korpusem z płyty wiórowej i solidnymi elementami stalowymi, które zapewniają stabilność i długą żywotność. Stolik oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywania dzięki dwóm odchylanym blatom, które umożliwiają łatwy dostęp do wnętrza, gdzie można schować drobne przedmioty. Dwie szuflady pośrodku zapewniają dodatkowe miejsce do organizacji, a otwarte półki po bokach zwiększają możliwości przechowywania. Wysokość stolika można regulować w zakresie od 48,5 do 62 cm, co pozwala na dostosowanie go do potrzeb. Kompaktowe wymiary 100 × 50 cm sprawiają, że nadaje się on do nowoczesnych salonów i biur.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Mat |
| Materiał | MDF |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 31 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, matowa, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
31×49×65 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, zestawy
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestawy
W magazynie
48×120 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, marmurowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
6×74×74 cm, okrągła, industrialna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie