






Wymiary 74×55 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lustro ścienne o wymiarach 55x74 cm wykonane jest z litego bambusa w naturalnym odcieniu, który nadaje pomieszczeniu przyjemną i ciepłą atmosferę. Powierzchnia lustra jest wykonana z wysokiej jakości szkła o czystym odbiciu, idealnego do codziennego użytku. W zestawie znajduje się praktyczna półka z bambusa, odpowiednia do przechowywania drobnych przedmiotów, która zwiększa funkcjonalność lustra. Design z widocznymi okrągłymi elementami bambusowymi wygląda naturalnie i jednocześnie nowocześnie, co pozwala na łatwe wkomponowanie go w różne wnętrza. Lustro mocuje się do ściany, co pozwala zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie pełni funkcję dekoracyjną i praktyczną.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 74 cm |
| Kształt | Okrągła |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienna |
| Materiał ramy | Drewno |
| Z półką | Tak |
| Styl | Nowoczesny |
| Dekor | Bambus |
| Materiał | Bambus |
| Nośność | 2 kg |
| Waga | 5 kg |
| Producent | Autronic |

Okrągła, nowoczesna, z oświetleniem
W magazynie
Okrągła, ścienna, industrialna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, ścienna
W magazynie
Okrągła, naklejana, nowoczesna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, ścienna
W magazynie
Nowoczesna, ścienna, z ramą
W magazynie
Okrągła, ścienna, industrialna
W magazynie
58×5 cm, nowoczesna, wolno stojąca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, wolno stojąca
W magazynie
Okrągła, drewniana, ścienna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie