





Wymiary 80×60×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Komoda w kolorze białym jest wykonana z płyty MDF o gładkiej powierzchni, która jest łatwa w utrzymaniu. Oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywania w postaci dwóch szuflad z dyskretnymi metalowymi uchwytami oraz otwartej przestrzeni z dwoma koszami z naturalnego lnu i tworzywa sztucznego, które umożliwiają uporządkowanie drobnych przedmiotów. Stabilne nóżki zapewniają wytrzymałość i trwałość mebla, a kompaktowe wymiary 60 × 30 × 80 cm pozwalają na umieszczenie go nawet w mniejszych pomieszczeniach. Komoda łączy funkcjonalność z prostym designem, który pasuje do nowoczesnych wnętrz.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Koszykowe, Łączone |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Mat |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 15 kg |
| Producent | Autronic |

Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie