








Wymiary 198×120×37 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw do przedpokoju Ewe White and Walnut łączy funkcjonalność z nowoczesnym designem w przyjemnej kombinacji białego koloru i dekoru orzechowego. Kontrast ten wygląda elegancko, przytulnie i nadaje przedpokojowi naturalny, harmonijny wygląd. Zestaw oferuje przemyślany układ z panelem wieszakowym, półkami i zamykaną szafką, które zapewniają wystarczającą ilość miejsca na płaszcze, obuwie i dodatki. Praktyczne lustro dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń i dodaje wnętrzu jasności. Wymiary 120 × 37,5 × 198,6 cm pozwalają na wygodne umieszczenie zestawu nawet w mniejszych przedpokojach, nie sprawiając wrażenia nieporęcznego. Wykonana jest z 18-milimetrowej płyty wiórowej pokrytej melaminą klasy E1, która gwarantuje wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i łatwość konserwacji. Powierzchnia zachowuje swój elegancki wygląd przez długi czas i jest odporna na normalne zużycie. Połączenie ciepłego drewna i jasnych kolorów tworzy przyjazną atmosferę i ponadczasowy styl. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa klasy E1 z powłoką melaminową grubość materiału: 18 mm szerokość: 120 cm wysokość: 198,6 cm głębokość: 37,5 cm kolor: biały / orzech montaż: wymaga montażu
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 198 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Lustro | Tak |
| Szafa | Tak |
| Szafka na buty | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie