


Wymiary 180×90×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wieszak ścienny z półką na buty Chester Light Mocha and Anthracite łączy elegancki wygląd z praktycznym układem, który pomaga utrzymać przedpokój w porządku i stylowej harmonii. Połączenie jasnego dekoru mokka i antracytowych elementów sprawia, że wygląda on nowocześnie, a jednocześnie przytulnie, dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza. Przestrzeń jest podzielona na otwarty panel wieszakowy z haczykami na płaszcze, szaliki lub torby oraz dolną półkę na buty z dwoma półkami, które pomieści buty i inne akcesoria. Górna część konstrukcji zapewnia miejsce na dekoracje lub drobiazgi. Praktyczne wymiary 90 × 36 × 180 cm zapewniają wystarczającą pojemność, nie sprawiając, że zestaw wygląda na masywny. Wykonana jest z 18-milimetrowej płyty wiórowej pokrytej melaminą, która jest solidna, wytrzymała i łatwa w utrzymaniu. Powierzchnia charakteryzuje się długą żywotnością i odpornością na uszkodzenia oraz wilgoć. Dzięki możliwości montażu na ścianie idealnie nadaje się również do mniejszych przedpokojów, gdzie oszczędza miejsce, a jednocześnie zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość materiału: 18 mm szerokość: 90 cm wysokość: 180 cm głębokość: 36 cm wysokość półki: 17 cm kolor: jasny mokka / antracyt montaż: wymaga montażu
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Wieszak | Tak |
| Szafka na buty | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie