


Wymiary 180×90×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wieszak ścienny z półką na buty Chester White and Oak łączy w sobie nowoczesny wygląd z praktycznym układem, który zapewnia porządek i świeży design w przedpokoju. Połączenie dekoru dębu i białej barwy wygląda elegancko, lekko i łatwo komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Zestaw oferuje praktyczny panel wieszakowy z haczykami na płaszcze, szaliki lub torby oraz pojemną półkę na buty z dwoma półkami na obuwie lub dodatki. Górna część zapewnia miejsce na drobne przedmioty lub dekoracje. Przemyślane wymiary 90 × 36 × 180 cm zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania nawet w mniejszym przedpokoju, nie sprawiając wrażenia przepełnionego. Konstrukcja z 18-milimetrowej płyty wiórowej pokrytej melaminą jest solidna, wytrzymała i łatwa w utrzymaniu. Powierzchnia w połączeniu z dekorem dębowym i białym kolorem nadaje meblom przyjemny, jasny i naturalny wygląd. Dzięki możliwości montażu na ścianie nadaje się również do mniejszych pomieszczeń, gdzie pomaga efektywnie wykorzystać każdy centymetr. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość materiału: 18 mm szerokość: 90 cm wysokość: 180 cm głębokość: 36 cm wysokość półki: 17 cm kolor: dąb / biały montaż: wymaga montażu
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wieszak | Tak |
| Szafka na buty | Tak |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie