






Wymiary 200×150×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wieszak z półką na buty, półkami i szafką Viyana Walnut and White stanowi idealne połączenie praktyczności i nowoczesnego designu. Połączenie dekoru orzechowego i czystej bieli tworzy elegancki kontrast, który wnosi do przedpokoju świeżość, ciepło i ponadczasowy styl. Ten zestaw oferuje bogatą przestrzeń do przechowywania – otwarte półki, pojemna szafka na buty, wieszaki i zamykaną szafę. Dzięki temu wszystko, czego potrzebujesz, będzie zawsze pod ręką, a przedpokój pozostanie przejrzysty i uporządkowany. Wysokiej jakości konstrukcja z płyty wiórowejpokrytej melaminy o grubości 18 mm gwarantuje długą żywotność i stabilność. Metalowe nóżki, uchwyty i haczyki dopełniają elegancki wygląd i nadają meblom wytrzymałość oraz nowoczesny charakter. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm wymiary: 150 × 200 × 35 cm wysokość nóg: 17 cm kolor: orzech i biel konstrukcja: metalowe nogi, uchwyty i haczyki
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Szafa | Tak |
| Ławki | Tak |
| Wieszak | Tak |
| Szafka na buty | Tak |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie