





Wymiary 75×180×44 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Frau Atlantic Pine and Anthracite stanowi eleganckie połączenie naturalnego designu z nowoczesnym stylem industrialnym. Połączenie dekoru sosny Atlantic i koloru antracytowego wygląda na wyważone, wyrafinowane i wprowadza do wnętrza ciepły kontrast, który podkreśli charakter domu. Wykonana z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm gwarantuje wysoką wytrzymałość, stabilność i odporność na uszkodzenia. Precyzyjne wykonanie i wysokiej jakości materiały zapewniają jej długą żywotność i łatwość konserwacji, dzięki czemu będzie ozdobą Państwa wnętrza przez wiele lat. Dzięki wymiarom 180 × 75 × 44,5 cm szafka oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, zarówno do praktycznego, jak i dekoracyjnego wykorzystania. Otwarta środkowa przestrzeń sprawia wrażenie lekkości i stanowi idealne miejsce do ekspozycji książek, kwiatów lub osobistych dodatków. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. × wys. × gł.): 180 × 75 × 44,5 cm kolor: dekoracja sosna Atlantic i antracyt
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Industrialny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie