





Wymiary 80×150×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Conopus Sapphire Oak łączy dekor dębu sapphire z czarnymi metalowymi nogami, tworząc eleganckie połączenie stylu naturalnego i nowoczesnego. Idealnie nadaje się do salonu, przedpokoju lub sypialni, gdzie stanowi praktyczny i dekoracyjny element. Wykonana 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą z powierzchnią antybakteryjną, szafka wyróżnia się wytrzymałością, odpornością i długą żywotnością. Dzięki wymiarom 150 × 80 × 40 cm i wysokości nóżek 25 cm zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania i jest łatwa w utrzymaniu pod meblami. Montaż jest prosty i szybki. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą wymiary (szer. × wys. × gł.): 150 × 80 × 40 cm wysokość nóżek: 25 cm kolor: dąb szafirowy
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie