




Wymiary 125×100×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Ewa Sapphire Oak łączy naturalną elegancję z nowoczesną funkcjonalnością i stanie się stylowym dodatkiem do każdego wnętrza. Jej dekor dębowy sapphire nadaje pomieszczeniu ciepła i naturalnego wyglądu, który doskonale pasuje do salonu, sypialni i gabinetu. Wykonana 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, szafka charakteryzuje się wytrzymałością, odpornością i długą żywotnością. Metalowe nóżki zapewniają stabilność, a jednocześnie nadają meblom lekkość i nowoczesny wygląd. Dzięki wymiarom 100 × 125 × 35 cm oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania w postaci praktycznych półek na książki, dekoracje lub przedmioty codziennego użytku. Możliwość przymocowania do ściany zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Połączenie tradycyjnych, industrialnych i skandynawskich elementów tworzy ponadczasowy i interesujący wizualnie mebel. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. × wys. × gł.): 100 × 125 × 35 cm kolor: dekor dębowy sapphire
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 125 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie