





Wymiary 62×123×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Dune White wygląda świeżo, elegancko i nowocześnie. Jej czysto biała powierzchnia nadaje wnętrzu wrażenie przestrzeni, światła i lekkości, dzięki czemu doskonale pasuje do salonu, sypialni lub przedpokoju. Geometryczne linie na drzwiczkach podkreślają nowoczesny charakter i nadają meblom niepowtarzalny styl. Wykonana z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm gwarantuje wysoką wytrzymałość, stabilność i długą żywotność. Metalowe nóżki zapewniają stabilną konstrukcję i elegancki wygląd, a ciche zawiasy umożliwiają wygodne i ciche zamykanie drzwi. Dzięki wymiarom 123 × 62,4 × 35 cm oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania dekoracji, książek lub przedmiotów codziennego użytku. Dzięki minimalistycznemu białemu wykończeniu łatwo komponuje się z innymi meblami i pięknie rozjaśnia każde wnętrze. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. × wys. × gł.): 123 × 62,4 × 35 cm wysokość nóżek: 15 cm nośność: 60 kg kolor: biały
| Szerokość: | 123 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 62 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 60 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie