




Wymiary 180×110×31 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw do przedpokoju Naturel White wprowadzi do domu czystość, świeżość i elegancką prostotę. Jego całkowicie biała kolorystyka sprawia, że pomieszczenie wydaje się przestronniejsze i jaśniejsze, a nowoczesny design z prostymi liniami tworzy harmonijne i uporządkowane wrażenie. Wykonana z 18-milimetrowej płyty wiórowej pokrytej melaminą, jest solidna, wytrzymała i łatwa w utrzymaniu. Oferuje praktyczny podział z zamykaną szafką, dolnymi drzwiczkami i przestronną otwartą częścią z haczykami na płaszcze lub torby. Wszystkie elementy razem tworzą funkcjonalną całość, która pomoże Ci utrzymać przedpokój w porządku i czystości. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu zestaw łatwo wkomponuje się w każde wnętrze i stanie się eleganckim dodatkiem do nowoczesnego domu. Zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania nawet w mniejszych przedpokojach, a jednocześnie wygląda estetycznie. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta w melaminą grubość: 18 mm wymiary: 110 × 180 × 31,8 cm kolor: biały
| Szerokość: | 110 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Szafa | Tak |
| Wieszak | Tak |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie