





Wymiary 70×90×34 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 550,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik Guarda Travertine and Gold łączy w sobie elegancję z nowoczesnym luksusem i stanowi efektowny dodatek do każdego wnętrza. Połączenie dekoru trawertynu i złotej konstrukcji wygląda wyrafinowanie, wprowadza do pomieszczenia światło i tworzy atmosferę subtelnego uroku. Wykonany z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i stabilną konstrukcją. Złota rama z litego metalu nadaje całości lekkości i eleganckiego kontrastu w stosunku do delikatnej powierzchni blatu. Dzięki wymiarom 90 × 70 × 34 cm stolik idealnie nadaje się doprzedpokoju, salonu lub sypialni. Otwarta półka i trzy szuflady zapewniają praktyczną przestrzeń do przechowywania dekoracji, dokumentów lub drobiazgów codziennego użytku. Wysokość nóg 30 cm podkreśla jego lekki wygląd i ułatwia utrzymanie czystości pod nim. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. × wys. × gł.): 90 × 70 × 34 cm wysokość nóg: 30 cm konstrukcja: metalowa, kolor złoty kolor: dekor trawertyn i złoty
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 34 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał blatu | Metal, Laminat |
| Dekor | Trawertyn |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |




Głębokość



18×42×120 cm
W magazynieDostawa gratis



10×38×113 cm
W magazynieDostawa gratis



9×32×87 cm
W magazynieDostawa gratis
Głębokość


Nowoczesna, matowa, metalowa
W magazynie


Matowa, metalowa, laminatowa
W magazynie






Głębokość





140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie